Українська Русский English


INSHE — Конкурс без границ!
INSHE ART— Выставки
INSHE ART— Фестивали
INSHE ART— Мастер-классы
INSHE ART — НАШ ЖУРНАЛ
INSHE ART — ИНТЕРВЬЮ
ТОП-21 — INSHE — ИНТЕРВЬЮ

    З пенсіонером міста Києва Осмоловською Євгенією НазарівноюЄвгенія Назарівна, розкажіть трохи про себе, коротко про головне.
 Я, дитина війни. Народилася 12 березня 1942 року на Ворошилоградщині (на Луганщині), в родині шахтаря. У червні 1942 року батько евакуював родину на Київщину, в свою малу Батьківщину, це стало постійним місцем проживання родини. Закінчила середню школу, щоб здобути середню освіту 8-10 класів, доводилося пройти 10 кілометрів кожного дня. Переносити різні погодні негоди. За фахом інженер-будівельник. Працювала на будовах Києва, а також на Виставці передового Досвіду Народного Господарства та в Міністерстві житлового-комунального господарства. На даний момент я пенсіонерка, проживаю з родиною сина. Коли зрозуміла сенс життя, почала писати вірші та казки, тільки те, що проходить через душу і почала приймати участь у Міжнародному літературному «Конкурсі без Кордонів!», стала переможницею, зайняла 1 місце,  і це ще більше мотивує мене до подальшої творчості.

85% пенсіонерів мають дохід нижче прожиткового мінімуму, у багатьох  пригнічений настрій, як живеться сьогодні пенсіонерам міста Києва.
 Дуже сутужно, якщо немає підтримки дітей.

Пригадаємо як все починалося, Майдан, «Україна це Європа», пенсія 1000 євро. Для Вас «Революція гідності»  це… (продовжити фразу)
 Це все не здійснилося, народ живе у великій скруті.

Ваша думка, чи будуть розкриті політичні вбивства «Небесної сотні», Олеся Бузини, Київського будинку профспілок, і т.д…?
 Важко сказати, виходячи з того, як ведеться слідство в нашій Країні нічого не буде розкрито.

13 квітня 2014 року, сумна дата для всієї України, Рада національної безпеки і оборони України оголосили про початок проведення анти терористичної операції. Тисячі загиблих з обох сторін, що далі, і хто за це відповість?
 Якби було кому відповісти, то не було б такого стану як тепер в Україні.

Історію можливо переписати, але не можливо змінити… Після розпаду СРСР в Україні і Росії був шанс збудувати добросусідські відношення, без війни та ненависті? З Вашої точки зору, коли ми переступили межу, і опинилися по різні лінії фронту? Ваша думка, які будуть подальші відносини України та Росії?
  Історію не переписують, її створюють. Не було гідної людини, яка могла б не допустити такого стану, а можливо і була, але її не допустили до управління Державою.

З чого для Вас починається Батьківщина?
 З мого села, з дитинства — Україну люблю душею.

Зараз дуже непростий час у сучасній історії України. Єдине слово, яким можна характеризувати стан всього народу  це відчай. Як живуть Кияни сьогодні?
 Кияни виживають, хто як може.

Сформулюйте, що для Вас є національна ідея?
 На мій погляд, зберегти Україну як духовну державу, але для цього багато потрібно працювати. Змінити ставлення до науки, до людей професіоналів, у них є життєвий досвід і професійні навики.

Повідомлення в ЗМІ та в соц.мережах, вражають усіх масштабами радикалізації та агресивності суспільства, на ідеологічній основі. Ваша думка, коли одужає наше суспільство, за який період?
 Можливо люди відновлять свою духовність, але для цього потрібен час.

Україна на межі… У народу України є шанс?
 Шанс є, якщо наша влада буде розробляти стратегію розвитку Держави не під себе, а під суспільство.

Як швидко, на Ваш погляд, буде відновлення економіки України?
 Важко прогнозувати, але якщо кинути всі сили на розбудову Держави, то це можливо зробити за 2-3 роки, приклад — Польща.

Територіальна цілісність України як Держави, порушена, але ЗМІ продовжують стверджувати, переконуючи громадянське суспільство, в тому, що Україна, була, є і буде соборною Державою, Донбас і Крим, будуть «наші» і ніякої федералізації не буде. Яка Ваша точка зору?
 Якщо відпустити Донбас і Крим, іншим також захочеться відійти, а це загроза для України, вона втратить свою цілісність. Володимир Великий об’єднав Русь, а ми її втрачаємо через наше невігластво.

Що для Вас Україна сьогодні? Яке воно світле майбутнє народу України?
 На мою думку, вона на шляху здійснення завітної мрії — Україна це Європа! Але ще раз хочу наголосити, що треба працювати і ще раз дуже добре працювати у цьому напрямку. Без науки, професіоналів, та єдності народу, — Україні буде закритий шлях до Європи.

Стара радянська фраза: Діти наше майбутнє, і наше з Вами майбутнє в їх руках! Змоделюйте, яким буде нове покоління, якщо зараз всі діти занурені в тему війни. Наші діти ростуть у ненависті та жаху, як це в подальшому відобразиться на їх сприйняті Країни, як своєї Батьківщини?
 Дуже непросте питання, потрібно відродити душу дитини. Це може зробити добро і любов.

Люди старшого покоління, пам’ятають Велику Вітчизняну, не з підручників історії, сьогодні на Україні, законодавчо заборонені історичні символи минулих років, як символи тоталітарного режиму. Під заборону попали ордени, медалі, фільми. Ваше відношення до заборони?
 Дуже негативне ставлення, це заслуга того покоління, що зупинило фашизм і дає право на життя.

Мотивуєте Ви себе в скрутні хвилини життя? Якщо так, то яким чином? Що допомагає?
 Допомагає краса, любов і добро, яку в мою душу вселив Бог. А душа в якій живуть ці добро чинники, сама буде творити красу навколо себе. 

— Ваші побажання читачам Міжнародного журналу «INSHE», одним реченням.
 Добра! Щастя! Життя в заможній Країні!
 
посетители

free counters